Опиc
Duolift

Багатофункціональний апарат від французького бренду AdvancedBeauty дозволяє вирішити широкий спектр естетичних проблем шкіри обличчя. Запатентовані технології та їх комбінації в спеціально розроблених програмах стимулюють природні фізіологічні процеси омолодження та відновлення шкіри. Програмне забезпечення дозволяє фахівцеві вибрати найбільш підходящу процедуру з готових естетичних програм для чоловіків і жінок, а також працювати в вільному меню.

Підготовча частина кожного протоколу – ультразвуковий пілінг. Ультразвукова лопатка очищає шкіру від мертвих клітин і забруднень, забезпечуючи м’якість і сяйво і відкриваючи доступ активним інгредієнтам основного догляду.

Радіочастотний ліфтинг (RF-ліфтинг) впливає на глибокі шари епідермісу, відновлюючи пружність і еластичність шкіри. RF-маніпули оснащені температурним сенсором, за допомогою якого фахівець може змінювати температуру в залежності від відчуттів клієнта.

Сонофорез гарантує максимальну реактивізацію метаболічних процесів для розгладження тканин і відновлення шкірного дихання, забезпечує ліфтинг шкіри, а також покращує пенетрацію активних компонентів косметики. У комбінації з люмінологією (LED-терапією) послідовний ультразвук (сонофорез) забезпечує більш помітні результати омолодження.

Синій колір є седативним, допомагає розслабленню тканин і знімає подразнення. Червоний колір має стимулюючі властивості. Таким чином, ми можемо впливати на судинну мікроциркуляцію і фібробласти, активуючи регенерацію клітин.

Ціна: від 2000 грн.