Киснетерапія OXYjet

Опиc
Киснетерапія OXYjet

Оксигенотерапія на апараті Oxyjet Leo de lux

У салоні Palace de Beaute в Києві представлена ​​одна з найефективніших методик оксигенотерапії. OxyjetLeodeLux – це безін’єкційне введення космецевтичних запатентованих препаратів NoraBode під впливом кисню в глибокі шари шкіри з метою м’якого і ефективного вирішення естетичних недоліків.

Процедура абсолютно безболісна. Кисень під певним тиском проникає по міжклітинному простору через природні коридори в базальні шари шкіри, «прихоплюючи» з собою лікарські препарати. Поступаючи глибоко в епідерміс, препарати стимулюють регенерацію шкіри. В результаті виходить подвійний ефект: в шкіру потрапляє не тільки необхідний препарат, але і кисень, який насичує її та стимулює імунну систему.

Застосування системи OXYjet дозволено в будь-якому віці. Для молодої шкіри апарат може застосовуватися з превентивними засобами, які допоможуть захистити її від передчасного старіння і допомогти в боротьбі з акне. Але частіше методика застосовується для лікування шкіри, що зазнала вікових змін.

Єдине протипоказання для використання OXYjet – це шкіра з хронічними захворюваннями або в стадії загострення. В такому випадку їй потрібне лікування. Протипоказання не поширюються навіть на травмовану шкіру, шкіру після пілінгу або дермабразіі, так як апарат має спеціальну функцію для чутливої ​​шкіри або шкіри, що зазнала косметичних процедур. Як результат, поліпшується колір, розгладжуються зморшки, стимулюється вироблення еластину і колагену, поліпшується тургор шкіри, поверхня шкіри зволожується і виглядає більш здоровою. Шкіра не пошкоджується, так що біль, несподівані гематоми, запалення, реабілітаційний період виключені. Щоб ефект був стійким і помітним, необхідний курс з 6-8 процедур.

Вартість послуги: від 2500 грн.