Контурна корекція

Опиc
Контурна корекція

Контурна корекція – одна з найпопулярніших естетичних процедур. Вона застосовується для поліпшення овалу обличчя, корекції контуру губ і вилиць, заповнення зморшок, позбавлення від мішків і темних кіл під очима. Процедура дозволяє освіжити обличчя буквально за кілька процедур. Проводити її можна з 18 років – для корекції проблемних зон (і в більш ранньому віці, зі схвалення батьків) і з 35 – для досягнення антивікового ефекту.

При контурній корекції під шкіру вводяться філери – спеціальні наповнювачі на основі гіалуронової кислоти, які заповнюють і покращують контури проблемної ділянки обличчя.

Одними з головних переваг контурної корекції є миттєвий ефект і безпека. Філери створюються на основі натуральної гіалуронової кислоти, яка також виробляється в людському організмі. Після контурної корекції не залишається рубців або шрамів, а невелика набряклість через введення гіалуронової кислоти проходить протягом доби.

Ефект зберігається від півроку до півтора років – з часом наповнювач розсмоктується і виводиться з організму природним шляхом, після чого процедуру можна повторити.
В арсеналі наших косметологів – препарати компаній Teosyal, Restylane, Belotero, Uviderm.