Мезотерапія

Опиc
Мезотерапія

Наша шкіра постійно піддається впливу несприятливих факторів, що може привести до її передчасного старіння. Одні з найвідоміших і ефективних методів профілактики і корекції вікових змін шкіри – це мезотерапія і біоревіталізація. Це внутрішньо-шкірне  або підшкірне введення активних речовин, яке дозволяє створювати великі концентрації активних компонентів в тих шарах шкіри, де їх вплив буде найбільш ефективним, з метою вирішення певних естетичних проблем.

Склади мезококтейлів різноманітні: амінокислоти, вітаміни, полінуклеотиди. Уколи проводяться найтоншими голками, тому процедури не викликають особливого дискомфорту. Курс процедур мезотерапії надає фізіологічне відновлення і підтримання дерми, профілактику фото- і хроностаріння шкіри, поліпшення тургору і еластичності шкіри, зменшення виразності зморшок, а також ліполітичний ефект. В даний час мезотерапія активно застосовується в трихології для боротьби з випаданням волосся і стимуляції їх росту.

Основним компонентом препаратів для біоревіталізації є гіалуронова кислота, спрямована запустити природний процес оновлення, стимулюючи шкіру виробляти власний колаген та еластин. Ця процедура, на відміну від мезотерапії, дає більш потужний відновлювальний, зволожуючий і анти-ейдж ефект.

Курс становить 4-6 процедур, періодичність залежить від обраного препарату. Тому завжди важлива очна консультація з фахівцем, який зможе підібрати найкращий курс процедур саме для вас.