Укладання

Опиc
Укладання

Ніколи не знаєш, куди приведе новий день. Будьте у всеозброєнні, а ми подбаємо про укладання. Є привід чи ні – яка різниця ?! Головне – бажання бачити щасливе відображення в дзеркалі!

У нашому арсеналі спокусливо багатий набір укладок, за якими хочеться повернутися не раз! Наші укладання – onelove на довгі роки і це найбільш затребувана послуга, з якої незмінно починається знайомство клієнта з салоном.

Спокусливий об’єм або ідеальна гладкість? З нами вибирати зачіску настрою на кожен день одне задоволення, записуйтеся на консультацію і приходьте відмінно провести час!

Укладання люкс

У будь-який “особливій” ситуації будьте надзвичайними! У нашому арсеналі сотні перевірених способів зробити образ спокусливим, грайливим, строгим, невимушеним, легким, виразним … Вибирайте свій, розкажіть про нього нам і просто насолоджуйтесь процесом перевтілення!

Більше 15 видів щипців, щоб створити будь-яку модну текстуру, стрічки, шпильки, щітки, банти – ми розставимо акценти і знайдемо той самий образ для найбільш знакових подій вашого життя. Замовляйте зворотний дзвінок і до зустрічі на beauty-побаченні з нашими експертами краси!

Вартість послуги: від 960 грн