Robolex plus

Опиc
Robolex plus

Robolex plus це багатофункціональна платформа з широкою сферою застосування,  від косметологічних процедур моделювання обличчя і тіла до терапевтичного впливу і реабілітації.

Robolex plus об’єднує 4 основні методики, які надають можливість впливати на всі шари підлеглих тканин – від глибоких до поверхневих, охоплюючи всі шари шкіри і м’язи. Завдяки комбінації ефективних методик в Robolex plus ми отримуємо високий помітний результат за короткий проміжок часу.

 • Методика Ендермологія / Ударно-імпульсний вакуум.
  Впливає на поверхневі і глибокі шари шкіри і м’язи, активує ліполіз, покращує мікроциркуляцію, покращує відтік лімфи. Зміцнює стінки судин і підвищує їх тонус.
 • Холодний Лазер. Впливає на підшкірно-жирову клітковину. У комбінації з ударно-імпульсним вакуумом виводить продукти розпаду з організму фізіологічним шляхом, завдяки чому зменшується товщина підшкірно-жирової клітковини і обсяг надлишкових локальних жирових відкладень.
 • Радіохвильовий ліфтинг (RF). Радіохвилі за рахунок глибокого прогріву дермальних структур стимулюють синтез нових волокон колагену, зміцнюють існуючі волокна, скорочуючи площу і роблячи шкіру більш пружною та еластичною. • Міостімуляция. Методика міостімуляциі використовується в медицині більше 20 років, має доказову базу ефективності і є одним з дієвих способів корекції фігури. За допомогою імпульсних струмів м’язи приходять у тонус, підвищується витрата калорій, зміцнюється м’язовий корсет і моделюється бажаний силует.

 

Robolex plus був представлений в 2020 році. Завдяки оригінальному технічному рішенню конструкції маніпули під час процедури не використовується захисний костюм. Це забезпечує ефективний вплив лазера на підшкірно-жирову клітковину і підвищує результативність процедур. Відсутність захисного костюма під час процедури дає можливість фахівцеві бачити зону, з якою він працює, а також застосовувати контактні космецевтичні препарати, збагачені активними інгредієнтами, що підвищують ефективність процедури.

 

 • Показання щодо застосування:
  Локальні жирові відкладення, атонічна шкіра, лімфостаз, целюліт
  Порушення мікроциркуляції та кровообігу
  Знижений м’язовий, тонус порушення метаболізму
  Реабілітація після травм, післяопераційна реабілітація
  Реабілітація після пологів
  Порушення чіткості контура овалу обличчя

 

 • Ефекти після курсу процедур:
  Моделювання фігури
  Зменшення обсягів в місцях надлишкових жирових відкладень
  Підвищення м’язового тонусу, вирівнювання рельєфу
  Підвищення тонусу шкіри
  Нормалізація лімфотоку і мікроциркуляції
 • Головні переваги апарату Robolex plus – це повноцінна клініка для тіла в рамках однієї платформи:
  Безпека ефективність
  Відсутність періоду реабілітації
  Всесезонність
  Індивідуальний підхід до кожного пацієнта
  Помітні результат після першої процедури