Місце, де живе краса

Palace de Beauté – перший салон в Україні, створений відповідно до європейської концепції надання комплексних естетичних послуг. Тут зібрані кращі фахівці в кожному сегменті, передові технології, сучасне обладнання та матеріали топових брендів.

Тут можна розслабитися в SPA-зоні, зустрітися з друзями в beauty-барі або оновити свій образ у відкритому просторі для make-up і стайлінгу. Це місце, де твориться справжня магія!

x
x2
Наталія Білик
Власниця і засновниця салону Palace de Beaute (Київ)

Шлях в beauty-бізнесі

15 років роботи і постійного навчання. Захоплення всім, що пов’язано з індустрією краси призвело до відкриття першого салону в 2004 році. Для того, щоб зробити його успішним, необхідні були максимально глибокі всебічні знання, які добувалися з різних джерел. Це і професійні курси в Україні і за кордоном, і поїздки на міжнародні профільні виставки (Cosmoprof в Італії і Росії), і вивчення досвіду десятків топових салонів.

За перші три місяці роботи Palace de Beauté вдалося збільшити завантаження салону до 60%. Попередній запис клієнтів йде на місяць вперед. Також вдалося виростити своїх експертів, які можуть успішно просувати косметику ексклюзивних брендів на ринку.

Управлінський талант дозволив створити команду професіоналів з окремих майстрів.

Особисті успіхи

Найголовніше досягнення – салон Palace de Beauté і чудова команда, яка збиралася протягом десяти років роботи. Можна побудувати все, що завгодно, але люди – це душа салону. Душа, про яку потрібно постійно піклуватися.

Що надихає

Клієнти, які отримують задоволення від процесу і задоволення від результату.

Що допомагає в бізнесі

Педагогічна освіта і досвід, які дозволили створити свою методику в управлінні персоналом.

Фотогалерея

Спостерігайте за нами в Instagram